Последние Новости

10.05.2019
Лечение сколиоза в клинике «Умут» (г. Анкара, Турция) подробнее
16.04.2019
Сочувствуем и поддерживаем! подробнее
15.04.2019
Акция! Селфи со звездой! подробнее

ДО УВАГИ ПАЦІЄНТІВ. Перевезення лікарських засобів


23.05.2016

Eurolab є приватним медичним центром і сфера нашої діяльності також охоплює міжнародне партнерство та лікування пацієнів за кордоном.

Іноземні лікарі іноді призначають пацієнтам медикаменти, яких немає в продажу в Україні.

Потенційно це можуть бути, наприклад, знеболюючі препарати, медикаменти для лікування онкологічних захворювань та багато інших.

Як правило, попередньо ми не можемо знати, яке лікування призначить закордонний лікар, а також склад лікарських препаратів.

Якщо Вам необхідно придбати лікарьські засоби за кордоном, то Ви повинні знати про наступне:

Для перевезення лікарських засобів необхідно керуватись Постановою № 458 від 23.05.2012 року на підставі якої лікарський засіб можна переміщувати у ручній поклажі та/або в супроводжуваному багажі громадянина у кількості, що не перевищує 5 упаковок кожного найменування на одну особу або у кількості, що не перевищує зазначену в наявному в особи рецепті на такий лікарський засіб, виданому на ім’я цієї особи та засвідченому печаткою лікаря та/або закладу охорони здоров’я (крім лікарских засобів, що містять наркотичні чи психотропні речовини).

Перелік заборонених наркотичних засобів та психотропних речовин зазначені в Постанові КМУ № 770 від 6 травня 2000 року "Про затвердженя переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів".

Дану інформацію можна уточнити, зателефонувавши на гарячу лінію МОЗ 0-800-801-333.