Последние Новости

18.07.2019
Самые интересные открытия медицины 2018 годa подробнее
11.07.2019
AP Companies и посольство Кувейта выразили благодарность EUROLAB подробнее
08.07.2019
Близость с 5:00 до 8:00 или как сохранить потенцию? подробнее

ПЕТ-КТ в «Ассуті» за технологією TIME OF FLIGHT


23.11.2016

Дослідження ПЕТ-КТ в «Ассуті» з використанням нової й унікальної технології TIME OF FLIGHT компанії Philips дозволяє здійснити точну діагностику захворювання. В Ізраїлі використання апарату ПЕТ-КТ за технологією TIME OF FLIGHT давно стало рутинною перевіркою.

Переваги цього дослідження:

  • точніші результати дослідження
  • вища роздільна здатність знімків
  • низька доза опромінення пацієнта (третина від звичайної)
  • дослідження ефективніше і займає менше часу

Метод виконання дослідження ПЕТ-КТ в «Ассуті» за технологією TIME OF FLIGHT позбавляє від необхідності КТ-дослідження.

Всього за одну процедуру сканування апаратом ПЕТ-КТ можна отримати анатомічну пошарову візуалізацію людського тіла, а також виявити порушення метаболізму, багато з яких передвіщають клінічно помітні симптоми захворювань, у тому числі, онкологічні.

Також величезна перевага ПЕТ-КТ – виявлення пухлинних осередків зовсім невеликого розміру. Це можливо завдяки високій роздільній здатності апарату. Також ПЕТ-КТ дозволяє точно визначити місцеположення виявлених патоморфологічних змін. Дослідження виконується після прийому всередину та ін’єкції контрастної речовини на основі іонів, усуває необхідність у додатковому дослідженні (з усією відповідною підготовкою).

Контрастні речовини – це біологічні сполуки, які позначені позитрон-випромінюючими радіонуклідами. Останні здатні накопичуватися в органах і тканинах, що цікавлять лікаря, і візуалізувати обмінні та інші функціональні процеси.

Процедура починається з КТ з низькою дозою опромінення, потім настає черга позитронно-емісійної комп’ютерної томографії. Потім комп’ютер об’єднує отримані дані.

Завдяки низькодозованому випромінюванню пацієнт не отримує додаткову дозу радіації.

На відміну від інших клінік, в «Ассуті» процедура ПЕТ-КТ – це повноцінне діагностичне дослідження, результати якого проходять подвійну розшифровку спеціалістом-радіологом та лікарем-спеціалістом у ядерній медицині. Таким чином проводиться двохстороння оцінка результатів, що виключає механістичний підхід до інтерпретації даних ПЕТ-КТ.

Показання для ПЕТ-КТ:

  • виявлення і диференціальна діагностика важко визначуваних пухлин;
  • оцінка динаміки пухлинного процесу;
  • оцінка ефективності лікування онкологічних захворювань;
  • функціональна діагностика ішемічної хвороби серця і поширеності інфаркту міокарда;
  • оцінка життєздатності і перфузії серцевого м’яза;
  • хвороба Альцгеймера і хвороба тілець Леві, епілепсія, хвороба Паркінсона, деякі види шизофренії та інші неврологічні та психіатричні захворювання.