Последние Новости

11.07.2019
AP Companies и посольство Кувейта выразили благодарность EUROLAB подробнее
08.07.2019
Близость с 5:00 до 8:00 или как сохранить потенцию? подробнее
02.07.2019
Влияние эмоций на здоровье желудочно-кишечного тракта подробнее

Що потрібно знати перед поїздкою до Іспанії?


26.04.2017

Короткі факти про Іспанію

Столиця: Мадрид

Населення: 47.27 мільйонів

Мова: іспанська

Основна релігія: римські католики (73%) та мусульмани (2.3%)

Валюта: Euro (EUR € )

Екстрені номери : 112 (єдиний номер екстреної служби), 091 (іспанська поліція), 080 (іспанські пожежники), 092 (місцева іспанська поліція), 061 (невідкладна медична допомога Іспанії).

Здоров’я

Госпіталі з гарною репутацією (як приватні, так і державні) є по всій країні.

Узбережжя Costa del Sol відоме найкращими госпіталями в країні.

Також ми рекомендуємо групу госпіталів HM Hospitales в Мадриді.

За висновками страхової компанії Cigna Global, система охорони здоров’я Іспанії заслуговує на найвищу оцінку: мінімальний час очікування надання медичної допомоги і можливість отримання послуг та медичних заключень англійською мовою.

Приватне медичне страхування

Найкраще, якщо ви заздалегідь потурбуєтесь про приватну медичну страховку, яка покриває медичні послуги в Іспанії, наприклад: Cigna Global, Bupa Global, Allianz Worldwidecare.

Придбання якісної медичної страховки – це важливий момент для будь-якої подорожі, оскільки без неї Вам доведеться сплачувати за медичні послуги самостійно, що може коштувати великих грошей.

HM Hospitales в Мадриді співпрацює з усіма провідними міжнародними страховими компаніями. При наявності дійсного страхового полісу та відповідного страхового покриття, HM Hospitales організує прямий взаєморозрахунок зі страховою компанію і пацієнту не доведеться сплачувати медичні рахунки самостійно. Що суттєво зекономить Ваші гроші, нерви і час.

Невідкладна допомога

Якщо відбулася екстрена ситуація на території Іспанії, Вам потрібно набрати номер 112 та повідомити про неї. За цим номером потрібно дзвонити у випадку, коли необхідна невідкладна медична допомога, щоб викликати пожежників, а також, якщо Вам потрібно повідомити про скоєний злочин. Номер 112 доступний цілодобово. Але зверніть увагу, що оператори служби 112 можуть не говорити англійською, тому постарайтесь якомога чітко висловлюватися по телефону.

Увага! Якщо у Вас немає часу, щоб викликати швидку допомогу, а потрібно негайно їхати в лікарню, Ви можете зупинити таксі. Таксі в Іспанії зобов’язані законодавством транспортувати пацієнтів в лікарні у випадку невідкладної медичної ситуації . Включені фари та розмахування одягом білого кольору з вікна таксі – це сигнал ургентної ситуації для усіх інших учасників руху.

Якщо ви плануєте подорож до Іспанії і вирішили придбати якісну міжнародну медичну страховку, телефонуйте за номером +38 044 206 30 00 або пишіть на електронну пошту international@eurolab.ua. Ми Вам підкажемо як і де це зробити.