Последние Новости

18.07.2019
Самые интересные открытия медицины 2018 годa подробнее
11.07.2019
AP Companies и посольство Кувейта выразили благодарность EUROLAB подробнее
08.07.2019
Близость с 5:00 до 8:00 или как сохранить потенцию? подробнее

Сім причин народжувати малюка в Америці


07.06.2017

Wellness-тренд останніх років — перинатальний туризм, коли жінки їдуть народжувати за кордон. Наймодніші пункти призначення — Майамі та Лос-Анджелес, Сполучені Штати Америки.

Причин, за якими народжувати в США стало трендом, - багато. Когось приваблює іноземне громадянство майбутньої дитини, адже малюк, народжений в Америці, вже в перші моменти свого життя отримує ряд привілеїв. Хтось вважає, що пологи за кордоном будуть більш комфортними, ніж удома. А комусь припадає до душі перспектива поєднання народження дитини із довготривалою відпусткою на березі океану.

Бездоганний сервіс

Перш за все варто зазначити, що палати в американських шпиталях більше нагадують номери п'ятизіркових готелів. Адже у клініках Майамі та Лос-Анджелеса намагаються створити умови абсолютного фізичного та психологічного комфорту. В кожній палаті звучать мелодії, підібрані на ваш смак, спеціально під вас адаптоване освітлення. Із вагітними працюють кращі фахівці світу, які мають великий досвід роботи. А новітнє обладнання, встановлене в клініках, дозволяє контролювати всі процеси під час вагітності.

Пологи без болю

Не секрет, що американці — найпалкіші шанувальники комфорту. Це стосується і пологів: весь процес має бути максимально зручним і безпечним для матері та дитини. Від цього залежить і репутація лікаря. В Америці зараз, здебільшого, популярні природні пологи — втручання акушера зведене до мінімуму. Наприклад, у шпиталі Cedars-Sinai Medical Center, де народжували такі голлівудські зірки, як Мадонна, Брітні Спірс, Кім Кардаш’ян та інші, практикують унікальну методику натуральних пологів у природному положенні тіла, що дозволяє максимально легко народити.

Американське громадянство

Дитина, народжена у Сполучених Штатах, отримує американський паспорт. Це надає їй можливість відвідувати 172 держави у безвізовому режимі і соціальні гарантії. Зокрема, можливість вчитися в деяких навчальних закладах Америки безкоштовно, а в інших - за набагато нижчою ціною, ніж іноземці. У подальшому американський громадянин може придбати медичну страховку та отримувати пенсію.

Доступна ціна

Пологи в Майамі обійдуться набагато дешевше, ніж в інших містах Америки. І навіть дешевше, ніж в деяких приватних клініках України. Так, вартість найдешевшого пакету послуг від компанії Mom2Be складає 1500 у.о. Звичайно, враховувати доведеться й інші витрати. Але натомість ви отримаєте по-справжньому якісні послуги і приємні враження.

Ідеальний клімат

300 сонячних днів на рік та океанське узбережжя! Клімат, завдяки якому у малечі вдвічі знижується ризик виникнення алергії. Також Майамі приваблює великою кількістю ресторанів та відмінним шопінгом: Bal Harbour Shops з бутиками Chanel і Chloé; Aventura Mall з Fendi, Dior і Cartier. Окрема тема — місцева кухня. У ній багато страв із свіжих морепродуктів і фруктів. Тому місцеві  лікарі рідко виписують майбутнім матусям додаткові вітамінні препарати.

Професіоналізм

Коли ви приймаєте рішення народжувати в США, то позбавляєте себе зайвого клопоту: обрати клініку, фахівця, готель. У цьому допоможуть працівники спеціалізованої компанії, наприклад, Mom2Be. Менеджери компанії Mom2Be забезпечують майбутнім мамам повний сервіс: від отримання візи до оформлення всіх необхідних документів на новонародженого. Співробітники цієї компанії професійно допоможуть увирішенні будь-яких питань - медичних, юридичних, організаційних. Вони особисто оглянуть квартиру, де буде жити майбутня матуся, та підготують детальний відеозвіт; організують зустріч в аеропорту і прискорене проходження формальностей; допоможуть обрати лікаря, виходячи з бюджету і побажань клієнтки; візьмуть на себе оформлення американського пакету документів на дитину. А якщо треба, - організують батькам і новонародженому фотосесію на березі океану.

Інвестиція у майбутнє

Пологи в Америці - найкраща можливість відпочити перед початком материнства, отримати якісне медичне обслуговування і народити здорову та щасливу дитину, перед якою в майбутньому відкриється безліч перспектив. Адже найважливіше на світі — це щастя наших малюків. Нерухомість, автомобіль чи бізнес можуть впасти в ціні. Але ніколи не втратять вартості інвестиції в наших дітей. Не забуваймо про це.