Последние Новости

04.07.2018
Дифтерия - что нужно знать о вакцинации детей подробнее
02.07.2018
Острый лимфобластный лейкоз (ОЛЛ) подробнее
25.06.2018
Как не пропустить первые признаки меланомы? подробнее

Привітання від офіційного дитриб’ютора Toshiba Medical Systems


16.08.2017

Вітаємо провідний медичний центр EUROLAB м. Києва з придбанням сучасного ультразвукового апарату експертного класу Aplio 300 Platinum Series виробництва Toshiba Medical, Японія.

Система Aplio 300 відповідає усім вимогам, які є важливими та необхідними для ультразвукових спеціалістів медичного центру EUROLAB. Перш за все це надійна та швидка робота обладнання в щоденній практиці. Апарат Aplio 300 це продуктивна, універсальна та економічна система, що дозволяє отримувати якісні та чіткі зображення навіть на великій глибині в найрізноманітніших клінічних областях застосування. Завдяки малому розміру і масі, система Aplio 300 допоможе збільшити мобільність, оптимізувати перегляд даних і створити компактне робоче місце лікаря.

Комплексний пакет клінічних додатків, який встановлено в системі, забезпечує неперевершену якість зображень. Повний спектр методів візуалізації та кількісного аналізу дозволяють отримувати дані високої точності, що сприяє прийняттю обґрунтованого рішення про вибір стратегії лікування захворювання.

ЯКІСНІ ЗОБРАЖЕННЯ В КЛІНІЧНІЙ ПРАКТИЦІ ЩОДНЯ

Precision Imaging - унікальна технологія, яка максимально точно відображує акустичну структуру досліджуваного об’єкту. Вона заснована на одночасному аналізі суміжних ліній ультразвукового променю, що значно підвищує кількість інформації, отриманої під час сканування. В результаті створюється зображення неперевершеної однорідності, з чітким окресленням найдрібніших деталей та меж структур чи патологічних вогнищ, що значно підвищує діагностичну цінність В-режиму.

Хвороба Крону, симптом "бруківки"

Плід в 12 тижнів

ApliPureTM Plus - технологія, що поєднує переваги просторового та частотного комбінування і забезпечує високу однорідність зображення із збереженням клінічно - важливих маркерів. ApliPureTM Plus підвищує латеральну роздільну здатність та контрастність, автоматично розпізнає та видаляє шуми і зменшує кількість артефактів.

Диференційна тканинна гармоніка (DTH ) вирішує проблему візуалізації «складних» пацієнтів завдяки глибокому «розпізнаванню» тканин. Шляхом одночасної передачі двох частот в одному імпульсі, диференційна тканинна гармоніка обумовлює неперевершену просторову роздільну здатність та контрастність на великих глибинах сканування.

Голова новонародженого

Кіста жовтого тіла із згустками

Покращений динамічний потік ADF – надає надзвичайно високої просторової роздільної здатності режиму колірного допплеру, зберігаючи при цьому високу частоту зміни кадрів. Це дозволяє чітко візуалізувати кровотік навіть в найменших судинах, а також оцінювати кровопостачання органів, одночасно відображуючи комплекси судин з різним діаметром з найвищою точністю та деталізацією.

Superb Microvascular Imaging (SMI) - технологія візуалізації мікроциркуляторного русла, розроблена компанією Toshiba, розширює діагностичні можливості ультразвукових систем Aplio. Дозволяє візуалізувати низькошвидкісний кровотік в мікросудинах, що було неможливо раніше при традиційних ультразвукових дослідженнях. Технологія SMI в поєднанні з високою частотою кадрів підвищує діагностичну інформативність при обстеженні патологічних утворень (кіст та пухлин), покращуючи результати і якість обстеження.

Плацента в 15 тижнів

Бажаємо колективу медичного центру EUROLAB успіхів та процвітання!