Последние Новости

18.07.2019
Самые интересные открытия медицины 2018 годa подробнее
11.07.2019
AP Companies и посольство Кувейта выразили благодарность EUROLAB подробнее
08.07.2019
Близость с 5:00 до 8:00 или как сохранить потенцию? подробнее

Тест на батьківство. Позбудьтесь сумнівів!


11.06.2018

Питання спадковості хвилювало людей починаючи з доісторичних часів. Кожен хотів передати свою владу, свої землі, майно саме своєму нащадку. Тому цьому завжди приділялась надзвичайна увага. Варто було виникнути якимось сумнівам щодо батьківства – як починали руйнуватися імперії, спалахували громадянські війни.

З винайденням класифікації груп крові процедура визначення батьківства набула системного наукового характеру. Проте, і система АВ0, і система MN мали один дуже великий недолік – малу кількість варіантів. Тому лише в поодиноких випадках можна було зробити достовірний висновок.

Однак, починаючи з середини 80-х років ХХ-го сторіччя, після винайдення реакції ампліфікації, починається бурхливий розвиток нового порядку генетичної ідентифікації. Вже в 90-х роках за основу береться система STR-локусів, що розташовані в консервативних, видових частинах геному. Система має цифрове кодування двух алелів, один з яких успадковується від матері, а інший – від батька. Це дало можливість зі 100% гарантією виключати факт батьківства, або, навпаки, з гарантією у 99,99% – підтверджувати цей факт. Тут слід пояснити, що не існує підтвердження батьківства/материнства на 100%. Це пов’язано з математичними законами. Число нескінченно буде давати цифру 9 після коми, але ніколи не видасть одиницю.

На сьогодні системи ідентифікації уніфіковані, оскільки використовуються у криміналістиці. Тому і в США, і в ЄС, і в Україні людина, що захоче провести таку ідентифікацію буде мати стандартний результат, що підходить для всіх лабораторій і закладів.

Дослідження по ідентифікації людини включають в себе не тільки визначення спірного батьківства, або як його ще називають – тест на батьківство. Сюди входять і тест на спорідненість (брат-сестра, бабуся/дідусь - онуки), тест на ідентифікацію (біологічний матеріал, чи належить він певній людині). Всі ці тести можуть дати відповіді на багато питань і заспокоїти багато конфліктів.

З питань генетичних досліджень звертайтеся до Шолох Антоніни Володимирівни: (+38 044) 206 2000, вн.131 або antonina.sholoh@eurolab.ua.