Последние Новости

11.07.2019
AP Companies и посольство Кувейта выразили благодарность EUROLAB подробнее
08.07.2019
Близость с 5:00 до 8:00 или как сохранить потенцию? подробнее
02.07.2019
Влияние эмоций на здоровье желудочно-кишечного тракта подробнее

Флагман ультразвукової діагностики в Євролаб!


18.01.2019

Приємно починати Новий рік з потужним діагностичним обладнанням від флагмана ультразвукової діагностики виробництва Canon Medical (раніше Toshiba Medical)!

Надпотужна апаратна платформа, унікальні інноваційні технології та величезний перелік прикладних програм суттєво розширюють діагностичні можливості для лікарів МЦ «Євролаб» та піднімають точність ультразвукової візуалізації на якісно-новий рівень.

Якісні зображення в щоденній практиці

Точні і достовірні дослідження можливі тільки на основі високоякісних зображень. Поєднання унікальних технологій в ультразвукових приладах Aplio дозволяє отримувати високу якість зображень за рахунок зменшення перешкод і посилення сигналу. Революційні технології формування «пучка високої щільності» використовують сучасні алгоритми обробки ультразвукового сигналу, забезпечують більш точне і гнучке управління.

Побачити більше з SMI

Технологія візуалізації мікроциркуляторного русла (SMI), розроблена корпорацією Canon Medical Systems, розширює діагностичні можливості ультразвукових систем Aplio. Дозволяє візуалізувати низькошвидкісний кровотік в мікросудинах, що було неможливо раніше при традиційних ультразвукових дослідженнях. Технологія SMI в поєднанні з високою частотою кадрів підвищує діагностичну інформативність при обстеженні патологічних утворень (кіст і пухлин), покращуючи результати і якість обстежень.

Найвища деталізація для точної діагностики

Сучасні технології об'ємної візуалізації з високою роздільною здатністю становлять великий інтерес як для лікарів, так і для їхніх пацієнтів. Додаткові опції для візуалізації виводять діагностичні можливості ультразвукових систем Aplio на принципово новий рівень завдяки отриманню зображень найвищої якості та ефективної організації робочого процесу.

Новітні технології візуалізації, що допомагають при діагностиці захворювань

Системи Aplio 300 та Aplio 500 створені на базі однієї з кращих на сьогоднішній день платформ для роботи з об'ємними зображеннями в режимі реального часу, апарати включають в себе комплексний пакет клінічно перевірених технологій, що підвищують вірогідність діагностики. Надаючи цінну додаткову інформацію в зручних для сприйняття візуальному, параметричному та числовому форматах, ці інноваційні технології дозволяють відмовитися від ряду додаткових досліджень для постановки остаточного діагнозу. Це дозволяє економити кошти і підвищувати продуктивність роботи ультразвукового відділення.

Технологія еластографії з функцією збереження вихідних даних в форматі RAW призначена для локалізації і оцінки жорсткості пальпованих утворень з неперевершеною точністю, чутливістю і високою можливістю відтворення результатів для самих різних областей клінічного застосування.

Технологія «shear wave», розроблена корпорацією Canon Medical, дозволяє отримувати кількісні дані про жорсткість тканин (швидкості поширення «зсувної хвилі») та відображати цю інформацію у вигляді інтелектуальних карт для різних областей клінічного застосування (від досліджень черевної порожнини до дрібних частин плода) в режимі реального часу.

«Інтелектуальні карти» допомагають візуалізувати та надати якісне уявлення поширення зсувної хвилі в реальному часі. Режим «Propagation» (розповсюдження) – це унікальний інструмент для здійснення візуальної оцінки еластографії.

Smart Fusion

Завдяки поєднанню діагностичних зображень різних модальностей в режимі реального часу, функція дозволяє виявляти такі ураження, які не візуалізуються, виконувати безпечну навігацію у складних анатомічних областях і впевнено проводити інвазивні процедури. Інтелектуальні маркери вибору цілі ще більш спрощують навігацію в області інтересу.

Переваги ультразвукових апаратів Aplio Platinum Series:

  • Якість зображення еталонного рівня – основний чинник точності діагностики. Це головний постулат компанії Canon Medical, що забезпечується інноваційними технологічними рішеннями, постійним науковим пошуком та піввіковим досвідом в розробці ультразвукових систем.
  • Широкий перелік інструментів для ефективного застосовування апаратів в усіх галузях сучасної медицини. Ультразвукові системи Aplio Platinum Series пропонують ряд унікальних технологій, що розширюють можливості ультразвукової візуалізації та підвищують діагностичну впевненість за рахунок отримання додаткової клінічної інформації, проведення якісного та кількісного аналізу та представлення отриманих результатів у простому та зрозумілому вигляді.
  • Максимальна зручність користування та висока продуктивність праці досягаються за рахунок унікальної ергономічної концепції iStyle TM , що передбачає повне налаштування систем згідно клінічних потреб та вимог користувача, створення оптимальних умов для комфорту лікаря і пацієнта, швидкість та гнучкість управління робочим потоком.

Системи Aplio Platinum Series розроблені для вирішення найскладніших діагностичних задач, проведення обстежень високої спеціалізації чи здійснення наукових досліджень.