Последние Новости

16.08.2019
В Ізраїлі запровадили нову терапію поширеного раку простати подробнее
06.08.2019
Болезнь Альцгеймера: предотвратить и победить! подробнее
06.08.2019
Алергічний дерматит: нове вирішення старої проблеми! подробнее

Привітання від офіційного дитриб’ютора Toshiba Medical Systems


16.08.2017

Вітаємо провідний медичний центр EUROLAB м. Києва з придбанням сучасного ультразвукового апарату експертного класу Aplio 300 Platinum Series виробництва Toshiba Medical, Японія.

Система Aplio 300 відповідає усім вимогам, які є важливими та необхідними для ультразвукових спеціалістів медичного центру EUROLAB. Перш за все це надійна та швидка робота обладнання в щоденній практиці. Апарат Aplio 300 це продуктивна, універсальна та економічна система, що дозволяє отримувати якісні та чіткі зображення навіть на великій глибині в найрізноманітніших клінічних областях застосування. Завдяки малому розміру і масі, система Aplio 300 допоможе збільшити мобільність, оптимізувати перегляд даних і створити компактне робоче місце лікаря.

Комплексний пакет клінічних додатків, який встановлено в системі, забезпечує неперевершену якість зображень. Повний спектр методів візуалізації та кількісного аналізу дозволяють отримувати дані високої точності, що сприяє прийняттю обґрунтованого рішення про вибір стратегії лікування захворювання.

ЯКІСНІ ЗОБРАЖЕННЯ В КЛІНІЧНІЙ ПРАКТИЦІ ЩОДНЯ

Precision Imaging - унікальна технологія, яка максимально точно відображує акустичну структуру досліджуваного об’єкту. Вона заснована на одночасному аналізі суміжних ліній ультразвукового променю, що значно підвищує кількість інформації, отриманої під час сканування. В результаті створюється зображення неперевершеної однорідності, з чітким окресленням найдрібніших деталей та меж структур чи патологічних вогнищ, що значно підвищує діагностичну цінність В-режиму.

Хвороба Крону, симптом "бруківки"

Плід в 12 тижнів

ApliPureTM Plus - технологія, що поєднує переваги просторового та частотного комбінування і забезпечує високу однорідність зображення із збереженням клінічно - важливих маркерів. ApliPureTM Plus підвищує латеральну роздільну здатність та контрастність, автоматично розпізнає та видаляє шуми і зменшує кількість артефактів.

Диференційна тканинна гармоніка (DTH ) вирішує проблему візуалізації «складних» пацієнтів завдяки глибокому «розпізнаванню» тканин. Шляхом одночасної передачі двох частот в одному імпульсі, диференційна тканинна гармоніка обумовлює неперевершену просторову роздільну здатність та контрастність на великих глибинах сканування.

Голова новонародженого

Кіста жовтого тіла із згустками

Покращений динамічний потік ADF – надає надзвичайно високої просторової роздільної здатності режиму колірного допплеру, зберігаючи при цьому високу частоту зміни кадрів. Це дозволяє чітко візуалізувати кровотік навіть в найменших судинах, а також оцінювати кровопостачання органів, одночасно відображуючи комплекси судин з різним діаметром з найвищою точністю та деталізацією.

Superb Microvascular Imaging (SMI) - технологія візуалізації мікроциркуляторного русла, розроблена компанією Toshiba, розширює діагностичні можливості ультразвукових систем Aplio. Дозволяє візуалізувати низькошвидкісний кровотік в мікросудинах, що було неможливо раніше при традиційних ультразвукових дослідженнях. Технологія SMI в поєднанні з високою частотою кадрів підвищує діагностичну інформативність при обстеженні патологічних утворень (кіст та пухлин), покращуючи результати і якість обстеження.

Плацента в 15 тижнів

Бажаємо колективу медичного центру EUROLAB успіхів та процвітання!